Bitdefender Paketleri

Bitdefender Internet Security ile artık bilgisayarınız daha güvende olacak. Bitdefender Internet Security sadece bir antivirus yazılımı değil, antispam, antispyware, antiphishing, firewall ve autopilot özellikleri ile aynı zamanda tam bir internet güvenlik çözümü olarak sunulmaktadır.

Bitdefender Internet Security 2013

Kullanıcı1 PC
Anti-virus
Anti-spam
Anti-spyware
Anti-phishing
Firewall
Autopilot

Bitdefender Internet Security 2013

Kullanıcı3 PC
Anti-virus
Anti-spam
Anti-spyware
Anti-phishing
Firewall
Autopilot

Genel Bilgiler

Bitdefender'ın güvenilirliği ve diğer antivirus programlarına göre üstünlüğü bağımsız testler ile de kanıtlanmıştır. (av-test.org)

Anti-Virüs Özelliği

Bitdefender Internet Security'nin gelişmiş virüs tanıma sistemi sayesinde anlık koruma sağlamaktadır. Bu şekilde internette gezinirken ya da bilgisayarınıza bir usb bellek taktığınızda artık korkmanıza gerek kalmamaktadır.

Anti-Spam Özelliği

Bitdefender Internet Security'nin antispam özelliği sayesinde Outlook vb. bir program kullanıyorsanız, Bitdefender bu program ile entegre olmakta ve gereksiz epostaları spam klasörü oluşturarak otomatik olarak bu klasöre taşımaktadır. Ayrıca Bitdefender antispam ayarları içinde istediğiniz mail adreslerini güvenli listeye alabilmektesiniz, bu şekilde hiçbir maili kaçırmadan spamlerden kurtulmuş olacaksınız.

Anti-Spyware Özelliği

Bitdefender Internet Security ile sistemlerde virus olarak tanınmayan fakat sisteme farklı şekilde zararlar veren yazılımlar da tespit edilebilmektedir.

Anti-Phishing Özelliği

Bitdefender Internet Security'nin güvenli bir şekilde bankacılık işlemi yapabilmenizi sağlayan bu özelliği sayesinde girmiş olduğunuz sitelerin sahte bir site mi olduğu otomatik olarak taranmaktadır.

Firewall Özelliği

Bitdefender Internet Security'nin firewall sistemi sayesinde bilgisayarınız bir kale gibi dışarıdan ve içeriden gelebilecek saldırılara karşı korumalı hale gelecektir. Firewall üzerinde istediğiniz yazılımların internete çıkmasına izin verebileceksiniz. Ya da internetten sizin bilgisayarınıza doğru gelen bağlantıları limitleyebileceksiniz. Hatta isterseniz bunların hepsini Bitdefender Internet Security sizin için otomatik olarak yapacaktır.

Autopilot Özelliği

Bitdefender Internet Security'nin en can alıcı özelliklerinden biri de budur. Bu autopilot özelliği sayesinde herhangi bir bilgisayar bilginiz olmasa bile Bitdefender Internet Security sizi hiç rahatsız etmeden otomatik olarak arka planda sizi bütün saldırı ve tehditlere karşı koruyacaktır. Karar alma durumunda en optimum kararı sizin adınıza almaktadır.

Uyumluluk

Bitdefender Internet Security, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 ile tam uyumludur.

Ücretsiz Deneme İmkanı

Bitdefender Internet Security 2014'ün 30 günlük demo sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye Bitdefender Internet Security 2014 Kampanyası Şartları

  • 1Domain alımları kampanya kapsamında değildir.
  • 2Kampanyadan faydalanabilmek için alınan hizmet bedelinin KDV dahil olarak 49 TL veya üzerinde olması gerekmektedir.
  • 3Kampanyadan her müşteri, aldığı her farklı hizmet için ayrı ayrı faydalanabilmektedir.
  • 4Kampanyadan faydalanmak için Bitdefender Internet Security 2014 paketlerinden 1 PC için olanı Şimdi satın al butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin. Ardından siparişinizi Havale ile Ödeme seçerek tamamlayın ve daha sonra müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek bu satın alma işleminin ücretsiz olarak onaylanmasını talep edin.