E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri

NARWEB E-Ticaret paketlerinin sahip olduğu özellikler her seviyede bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde oluşturulmuştur. Kısa sürede kurulum ve teslim ile hemen internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz.

KurulumÜcretsiz
Alan adı Ücretsiz
E-Posta50
Web Alanı GB100
Transfer GB/Ay500
Sanal POS
Havale / Kapıda Ödeme
SSL Sertifikası
Özel Tasarım

KurulumÜcretsiz
Alan adı Ücretsiz
E-Posta100
Web Alanı GB200
Transfer GB/Ay1000
Sanal POS3
Havale / Kapıda Ödeme
SSL Sertifikası
Özel Tasarım

KurulumÜcretsiz*
Alan adı Ücretsiz
E-PostaSınırsız
Web Alanı GB300
Transfer GB/Ay1500
Sanal POSSınırsız
Havale / Kapıda Ödeme
SSL Sertifikası
Özel Tasarım

KurulumÜcretsiz*
Alan adı Ücretsiz
E-PostaSınırsız
Web Alanı GB400
Transfer GB/Ay2000
Sanal POSSınırsız
Havale / Kapıda Ödeme
SSL Sertifikası
Özel Tasarım

Paketlerin Genel Özellikleri

Kategoriler ve Ürünler

Gelişmiş kategori ve alt kategori yönetimi ile ürün kontrolü artık çok kolay. Sistem içinde kaybolmak, bu buton ne işe yarıyor acaba diye düşünmek yok! Sürükle bırak teknolojisi ile anında kategori ve ürünlerin sırasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca Kategori ve ürün ekleme sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

Siparişler

Genel sipariş listesinde siparişlerin takibi ve sipariş raporlarının görüntülenmesi çok kolay! Detaylı kargo yönetimi ile birden çok kargo firması ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Tüm Türkiye'ye teslimat yapabileceğiniz gibi teslimat yapacağınız illere ve ilçelere sınır getirebilirsiniz.

Ödemeler

Ödeme sistemlerini 1 tıkla aktif veya pasif edebilirsiniz. Havale/EFT ile ödeme için sisteme sınırsız sayıda banka hesabı tanımlayabilirsiniz. NARWEB E-Ticaret Sistemi'nin ödeme altyapısı tüm banka Sanal POS'larının kullanılabilmesine uyumludur. Para birimi tanımlama, kur değişimi ve dilediğiniz sayıda vergi oranı belirleme imkanı vardır. Müşterilerinize özel puan ve kupon sistemi de paketlerin özelliklerinde mevcuttur.

İçerik Yönetimi

Site üzerinde bulunan tüm sayfalar için title ve meta çalışması yapabilirsiniz. Sistem SEO (arama motoru optimizasyonu)'ya tam uyum sağlamaktadır. Haber modülü sayesinde güncel ve önemli haberlerinizi site üzerinde anlık yayınlayabilirsiniz. Haber sayfaları için yine sistemde SEO çalışması yapmanız mümkündür. İçerik yönetiminde bir diğer avantajlı bölüm Banner Yönetimi. Banner'larınızı kolayca yönetmek çok hoşunuza gidecek. Banner imajlarınızı kolayca yükleyerek onları adlandırabilir, link verebilir ve tıklanma sayılarını raporlayabilirsiniz. Belli dönemlerde banner durumlarını aktif/pasif olarak güncelleyebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi diğer birçok sistemden daha gelişmiş olarak hizmetinizde olacaktır. Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir sayfa altında ve kolayca yönetebilirsiniz.

Müşteriler

Sistem, müşterilerinizin her türlü bilgisine bir bakışta hakim olabileceğiniz ve kolayca işlem yapabileceğiniz kullanışlı bir müşteri listesine sahiptir. Aradığınız müşteriye kısa sürede ulaşmanız için gelişmiş bir arama bölümü mevcuttur. Ayrıca müşterinin tüm detay bilgilerini görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve bugüne kadar yaptığı alışverişlerine göz atabilirsiniz. Birden çok müşteri tipi belirleyerek müşterilerinizi gruplayabilir, bu gruplara özel kampanyalar ve fiyat ayrıcalıkları oluşturabilirsiniz. Kampanyalarınızı ve çeşitli gelişmeleri müşterilerinize duyurabilmeniz için sistemde toplu mail gönderme bölümü de mevcuttur.

Destek Sistemi

Müşterileriniz kendi profil sayfalarından site ile ilgili genel istek, şikayet, ürün hakkında bilgi alma veya ödeme bildirimi gibi durumlar için destek talebi oluşturabilirler. Bu taleplerin yanıtlandığı bölüm Destek bölümüdür. Ayrıca siteye üye olmayan ziyaretçilerin iletişim formu ile gönderdikleri mesajlar da yine bu destek bölümünden kontrol edilebilmektedir.

Entegrasyon

Yazılım tamamen NARWEB ekibi tarafından geliştirildiği için esnek ve geliştirilebilir bir yapıya sahiptir. Şirket içi kullanılan muhasebe veya e-ticaret sistemi ile ilgili olabilecek programların sisteme entegrasyonunu talep etmeniz durumunda ekibimiz tarafından program incelenip gerekli işlemler hakkında size detaylı bilgilendirme yapılmaktadır. Talep edilen program entegrasyonuna göre ücretli veya ücretsiz bağlantı işlemleri yapılabilmektedir.

NARWEB E-Ticaret Sistemi ve paketlerin sahip olduğu genel özellikler ile ilgili soruları ve cevaplarını buradan inceleyebilirsiniz.

 • 1Ödediğim ücret karşılığı hangi hizmetleri alacağım?
 • NARWEB E-Ticaret Sistemi için ödediğiniz paket ücreti, 1 yıl boyunca sistemi kullanma, SSL Sertifika bedeli, domain (alan adı) tescil ücreti ve destek hizmetlerini kapsamaktadır.
 • 2Sistemin kullanım eğitimini nasıl alıyoruz?
 • Sistemin kullanım eğitimi tarafımızdan ve kendi ofisimizde verilmektedir. İlk eğitim ücretsizdir. Daha sonra personel değişimi veya ek personel alımından doğacak eğitim ihtiyacı için satış temsilcimiz ile görüşüp eğitim hakkı satın alabilirsiniz.
 • 3Destek hizmeti nasıl işlemektedir?
 • Destek ekibimizden 7/24 teknik destek alabilirsiniz. Tüm paketlerimizde problemleriniz telefon ve ticket sistemi ile en kısa sürede giderilmeye çalışılacaktır. Ticket'lar ekibimiz tarafından gün içerisinde sürekli takip edilip cevaplanmaktadır.
 • 4Birden çok domain (alan adı) sahibiyim, sitem nasıl yayın yapacak?
 • Sistem belirleyeceğiniz tek bir domain üzerine lisanslanır ve bu domain üzerinden siteniz yayın yapabilir. Sahip olduğunuz diğer domain'leri belirlediğiniz ana domain'e yönlendirerek kullanılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yönlendirme işlemini domain'leri satın aldığınız firma ile görüşerek gerçekleştirebilirsiniz. Diğer domain'ler için ayrıca bir paket satın almanız gerekmemektedir.
 • 5Sistemin güvenliği nasıl sağlanmaktadır?
 • Sistemin veri akışındaki güvenlik 128-bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. Site üzerinde verilen bilgiler (kişisel, adres, telefon, kredi kartı vs.) 3. şahısların ulaşamayacağı, ulaşsalar dahi kullanamayacağı şekilde şifreli olarak saklanır.
 • 6Diğer yıllarda ücretlendirme nasıl olacak?
 • Sistemi kullanmaya başladığınız ilk yılı takip eden yıllarda 1. soruda belirtilen hizmetlerin devamı için ödemeniz gereken tutar, satın aldığınız paketin ücretinin %50'si olarak belirlenmiştir. Örnek olarak 2.990 TL + KDV olan Standart paketin ilk yılı takip eden yıllarda kullanımının devamı için 1.490 TL + KDV şeklinde ödeme yapmanız gerekmektedir.
 • 7Sürpriz ücretler olacak mı?
 • Site üzerinde ve sözleşmenizde belirtilen ücretlerin dışında sistemi kullanmak için ek hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak paket dahilinde verilen hizmet sınırlarını aşmanız durumunda müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek ileriki dönemler için bir yol haritası çıkaracaktır.
 • 8Sistem güncellemelerinden faydalanabilecek miyim? Güncellemeler için ekstra ücret ödeyecek miyim?
 • Sistem, gelişen teknoloji ve değişen trendlerin takibi ile düzenli olarak güncellenmeye devam edecektir. Sistemde herhangi bir güncelleme yapıldığında otomatik olarak aktif olan tüm müşterilere güncel sürüm yüklenir. Güncelleme ücreti adı altında ekstra bir ücretlendirme yoktur. Yıllık olarak ödediğiniz ücrete güncellemelerden ücretsiz faydalanma hakkınız dahildir.
 • 9Sanal POS nasıl alırım? Sanal POS kurulumunu nasıl yapacağım?
 • Sanal POS almak için çalıştığınız banka veya bankalara müracaat etmelisiniz. Bankadaki müşteri temsilcileri POS almak için gerekli işlemler hakkında size detaylı bilgi verecektir. Birden fazla Sanal POS alıp sisteme entegre edebilirsiniz. Kontrol panelinizde Ödemeler bölümü altında Sanal POS yönetimi vardır; bu bölümden Sanal POS'larınızı tanımlayabilir ve aktif olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Sanal POS kurulumları için yardım dökümanlarını okuyabilir veya teknik ekipten destek talebinde bulunabilirsiniz.
 • 10Müşterilerime toplu e-posta gönderebiliyor muyum?
 • Sistem kayıtlı müşterilere toplu olarak e-posta göndermenize olanak sağlar. İsterseniz HTML formatlı, isterseniz de düz metin olarak e-posta gönderebilirsiniz. Toplu e-posta gönderim özelliğini kullanırken dikkatli olmalısınız. Aynı e-postayı üstü üste göndermek, çok sık e-posta göndermek müşterileriniz üzerinde olumsuz etki yaratarak e-postaların gelen kutusu yerine önemsiz (spam) klasörüne düşmesine sebep olabilir. Mümkün olduğu kadar müşterilerinizin e-posta gönderdiğiniz adresi güvenilir listesine eklemesini sağlayın. Stratejik ve hedefe yönelik e-postalar hazırlayarak gönderim yapmanız satış için çok faydalı olacaktır.
 • 11Kendim banner hazırlayıp yayınlayabiliyor muyum?
 • Kontrol panelinizin İçerik Yönetimi bölümü altında Banner Yönetimi bulunmaktadır. Bu bölümde hazırladığınız banner'ları yayına alabilir, tıklama sayılarını raporlayabilirsiniz. Dilerseniz profesyonel banner tasarımı hizmetimizden ücretli olarak yararlanabilirsiniz.
 • 12Sitem nereden yayın yapıyor?
 • NARWEB e-ticaret sistemini kullanan siteler, donanımı özel olarak seçilmiş, üstün özellikteki performans sunucuları üzerinden yayın yapmaktadır. Sunucuların barındığı verimerkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Sunucuların yurtiçinde olması, e-ticaret sitelerinin de yurtiçine yönelik satış yapacak olmasından dolayı sitelere erişim süreleri minimumdadır. Bu sayede siteniz hızlı ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.
 • 13Birden çok kargo firması ile çalışabiliyor muyum?
 • Sistem birden çok kargo firması ve farklı kargo fiyatı seçenekleri ile çalışmanıza olanak sağlar. Kontrol panelinizde Siparişler bölümü altında bulunan Kargo Yönetimi ile kargo ayarlarınızı istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.